Jestem absolwentką Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Jednym z moich priorytetów jest zapewnienie Państwu komfortu podczas wizyty. Szczegółowe omówienie potrzeb leczniczych oraz przebiegu leczenia zapewni Państwu zadowolenie. Wierzę, że do pełnego sukcesu potrzebna jest pasja, którą niewątpliwie stała się dla mnie stomatologia.

Karolina Jucha-Grabowska Lekarz Dentysta

Praca w powiększeniu. Nowa jakość pracy.

Podstawą dokładnie wykonanej pracy jest dobra widoczność. Stosując lupy oraz mikroskop zabiegi wykonywane są w powiększeniu minimum 2,5x. Komfort pracy przekłada się na jakość wykonania usług.

w powiekszeniu

Gwarancja jakości.
100% satysfakcji.

Innowacyjne metody leczenia w połaczeniu z doświadczeniem i umiejętnościami. Profesjonalizm, dokładność i opieka dla pacjentów jest podstawą moich działań zawodowych.


MediRaty.

System finansowania usług medycznych.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA


Stomatologia estetyczna dotyczy zabiegów stomatologicznych, stosowanych w celu poprawy ogólnej estetyki uśmiechu. Piękny uśmiech ma wpływ na pewność siebie, poczucie własnej wartości i udane relacje osobiste. Nowoczesne i innowacyjne technologie stomatologiczne dały nam narzędzia, aby przywrócić naturalny i biały uśmiech. Nie od dziś wiadomo, że piękny uśmiech jest gwarancją sukcesu.WYBIELANIE

Bezpieczny i efektowny sposób na jaśniejszy uśmiech już podczas pierwszej wizyty.

ZOBACZ WIĘCEJ

ESTETYCZNE WYPŁENIANIE KOMPOZYTOWE

Nanotechnologia umożliwia odtworzenie tkanek zęba, zapewniając w pełni satysfakcjonującą estetykę oraz prawidłową funkcję i kształt zębów.

ZOBACZ WIĘCEJ

LICÓWKI

Odtworzenie naturalnego wyglądu zębów, zapewniając jednocześnie wytrzymałość i odporność porównywalną do szkliwa. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zmiany pozycji, kształtu, rozmiaru i koloru zębów.

ZOBACZ WIĘCEJ

ICON

Leczenie metodą infiltracji. Skuteczny sposób usuwania białych plam.

ZOBACZ WIĘCEJ

DIGITAL SMILE DESIGN

Cyfrowo zaprojektowany uśmiech zgodnie z rysami twarzy oraz mimiką.

ZOBACZ WIĘCEJ

TOKSYNA BOTULINOWA

Bezpieczny i skuteczny zabieg likwidacji zmarszczek, leczenia nadpotliwości, bruksizmu i migreny.

ZOBACZ WIĘCEJ

© 2020 karolinajucha.pl & Karolina Jucha-Grabowska

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza strona może działać lepiej, więcej informacji
TUTAJ
Rozumiem